Inspiracje

Stolik balkonowy w 5 min!

balkon, stolik balkonowy, stolik z suszarki na bieliznę

Co prawda lato już się skończyło, a pogoda chwilowo nie zachęca do wypoczynku na balkonie, ale nadal mam nadzieję na kilka słonecznych i ciepłych dni przed zimą. Pragnę się zatem  podzielić pomysłem Pani Igi na bardzo tani i prosty w wykonaniu mini stolik balkonowy.

Aby go wykonać, będziemy potrzebowali najprostszej suszarki na bieliznę do zawieszenia na poręczy balkonu. Można je dostać w marketach już za ok 10 zł:

 

stolik balkonowy, stolik z suszarki na bieliznę, balkon

 

Jako blat może nam posłużyć każdy dowolny kawałek płyty meblowej, który zalega nam w piwnicy, blat, deska  albo stare drzwiczki. Ogranicza nas, jak zawsze, tylko wyobraźnia!!

Aby blat nam się nie przesuwał, od spodu warto go przykręcić do prętów suszarki metalowymi obejmami i krótkimi wkrętami. Obejmy te dostaniemy w każdym sklepie metalowym lub budowlanym za mniej niż 1 zł.

 

A potem nie pozostaje nam nic innego jak tylko rozkoszować się świeżo zaparzoną kawą na naszym balkonie 🙂

 

stolik balkonowy, stolik z suszarki na bieliznę, balkon

 

Igę mieliście przyjemność poznać przy okazji jednego z wcześniejszych postów Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz…  gdzie podzieliła się z nami pomysłem na własnoręcznie wykonany zagłówek łóżka:

 

 

Zapewniam Was, że to nie ostatnia wizyta w kreatywnym mieszkaniu Igi!!

Jeśli chcesz w swoim mieszkaniu przeprowadzić metamorfozę , masz pytania  lub nie wiesz jak się do tego zabrać – napisz do mnie!  Zachęcam także do polubienia naszej strony na Facebooku, aby na bieżąco być z pomysłami na  niskobudżetowe metamorfozy wnętrz.

 

Powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *