O mnie

W głębi duszy jestem artystką,  z wykształcenia inżynierem- sprzeczność? Ależ skąd, to idealne połączenie! Czyż to nie wspaniałe, że wszystko co nas otacza może być piękne a jednocześnie może być praktyczne i może ..działać?

Potrzeba zmian jest u mnie silniejsza niż zdrowy rozsądek. Będąc nastolatką, pod nieobecność rodziców i w ich kompletnej niewiedzy, przemalowałam meble w kuchni. Dopiero kończąc pracę,  pomyślałam, że mogą być niezadowoleni. „Za karę”  kazano mi przemalować jeszcze meble w salonie.  Od tamtej pory malowałam wszystko, ciągle coś zmieniałam, poprawiałam.  Rodzina i przyjaciele przychodząc do mnie, pytają na wejściu: to co tym razem zmieniłaś?

Wychodzę z założenia, że każdy może mieszkać w ładnym wnętrzu. Nie stać Cie na generalny remont? Odziedziczyłeś mieszkanie po babci? A może je wynajmujesz i masz dość patrzenia na przygnębiające kafelki  i wszechobecną boazerię? Postaram się pokazać Ci , jak przestać się bać drobnych zmian. Zmian które sprawią, że chętniej będziesz wracać do domu.